Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Puszcza Białowieska

Aktualności

 • Wielka mobilizacja dla Puszczy Białowieskiej

  5 lipca, podczas szczytu UNESCO w Krakowie będą się ważyć losy Puszczy Białowieskiej. Do Krakowa na Szczyt UNESCO zjadą się delegaci ze 190 krajów. To właśnie oni mogą powstrzymać wycinkę Puszczy jednoznacznie zobowiązując polski rząd do należytej ochrony jedynego w Polsce...

  29-6-2017
 • Dziekani Wydziałów Przyrodniczych Uniwersytetów Polskich apelują o ochronę Puszczy

  Dziekani wydziałów przyrodniczych 14 polskich uniwersytetów apelują o ochronę Puszczy Białowieskiej i dużych rzek. List Otwarty Dziekanów Wydziałów Przyrodniczych Uniwersytetów Polskich został skierowany do Prezydenta RP, Premiera RP oraz Ministra Środowiska.

  28-6-2017
 • Mistrz fotografii z Nowej Zelandii apeluje: chrońmy Puszczę Białowieską!

  Craig Potton – światowej sławy fotograf przyrody z Nowej Zelandii – apeluje o zaprzestanie wycinki i ochronę Puszczy Białowieskiej. „Błagam osoby wspierające wycinkę o przemyślenie sprawy i ochronę tego najwspanialszego lasu w Europie”.

  21-6-2017
 • Zapraszamy na Weekend dla Puszczy

  Od dzisiaj do niedzieli w Puszczy Białowieskiej trwa wydarzenie „Weekend dla Puszczy”. W programie mnóstwo atrakcji – spotkania z Zenonem Kruczyński, Adamem Wajrakiem czy koncert Stanisława Soyki.

  15-6-2017
 • Zakończyła się dwudniowa blokada wycinki Puszczy Białowieskiej

  Po 35 godzinach aktywiści Greenpeace, Dzikiej Polski, Pracowni na rzecz Wszystkich Istot i obrońcy Puszczy z Czech i Rumunii zakończyli czwartą blokadę ciężkiego sprzętu służącego do wycinki Puszczy Białowieskiej. Maszyny dziś nie wyjadą już do lasu.

  14-6-2017
« 1 2 3 4 »