Pracownia na rzecz Wszystkich Istot

Puszcza Białowieska

Aktualności

 • Mistrz fotografii z Nowej Zelandii apeluje: chrońmy Puszczę Białowieską!

  Craig Potton – światowej sławy fotograf przyrody z Nowej Zelandii – apeluje o zaprzestanie wycinki i ochronę Puszczy Białowieskiej. „Błagam osoby wspierające wycinkę o przemyślenie sprawy i ochronę tego najwspanialszego lasu w Europie”.

  21-6-2017
 • Zapraszamy na Weekend dla Puszczy

  Od dzisiaj do niedzieli w Puszczy Białowieskiej trwa wydarzenie „Weekend dla Puszczy”. W programie mnóstwo atrakcji – spotkania z Zenonem Kruczyński, Adamem Wajrakiem czy koncert Stanisława Soyki.

  15-6-2017
 • Zakończyła się dwudniowa blokada wycinki Puszczy Białowieskiej

  Po 35 godzinach aktywiści Greenpeace, Dzikiej Polski, Pracowni na rzecz Wszystkich Istot i obrońcy Puszczy z Czech i Rumunii zakończyli czwartą blokadę ciężkiego sprzętu służącego do wycinki Puszczy Białowieskiej. Maszyny dziś nie wyjadą już do lasu.

  14-6-2017
 • Trwa kolejny dzień blokady wycinki w Puszczy

  Aktywiści ekologiczni oraz wolontariusze z Czech rozpoczynają drugi dzień blokady ciężkiego sprzętu do wycinki drzew w Puszczy Białowieskiej. Blokada rozpoczęła się we wtorek o świcie. Aktywiści spędzili noc w namiotach rozstawionych miedzy maszynami, by również dzisiaj...

  14-6-2017
 • Kraków, Katowice i Trójmiasto mocnym głosem za ochroną Puszczy Białowieskiej

  12 czerwca w Krakowie oraz 13 czerwca w Katowicach i Gdańsku odbyły się protesty przeciwko niszczeniu Puszczy Białowieskiej, będące zarazem głosem solidarności z aktywistami będącymi na miejscu w Puszczy. Wszystkie wydarzenia zostały zorganizowane z inicjatywy Pracowni na rzecz...

  13-6-2017
« 1 2 3 »